У Слов’янську покажуть фільм: Україна Майдан Перезавантаження


До Дня Героїв Небесної Сотні 20 лютого о 17:30 ТЕПЛИЦЯ за сприяння Центр кіномистецтва та культури запрошує на показ фільму: Україна Майдан Перезавантаження

Це документально-музичний телефільм про події Майдану без журналістів у кадрі та закадрового голосу. Історія тих подій розказана за допомогою відеоряду і музики.
Кадри у стрічці показують події у Києві від Євромайдану до Революції Гідності. На кадрах видно перших людей на Євромайдані у столиці, перші сутички, штурм мітингувальників бійцями «Беркуту», події Революції Гідності тощо.

У фільмі використано відеоархів Руслана Ганущака, кадри, які ним було знято на Майдані. Озвучили стрічку квартет бандуристок «Гердан».

«Я не хотів, щоб після фільму люди страждали і плакали, я хочу, щоб всі люди розуміти, що буде багато змін, прийде не одна влада, але наше майбутнє виключно у наших руках», – розповів Руслан Ганущак.

Вхід вільний
___________________________________
Стрічка створена за підтримки Українського культурного фонду спільно з очевидцями подій на Майдані, телерадіокомпанією РАІ (Івано-Франківськ) та квартетом бандуристок “Ґердан” Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника під керівництвом Віолетти Дутчак.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
17

Эта запись была размещена в рубрики: