По тонкому льду… В Славянске спасатели напомнили правила безопасности на водоемах зимой

 
З початку лютого на території Донецької області встановилась морозна погода і на водоймах почав встановлюватися льодовий покрив. З метою попередження нещасних випадків на льоду, рятувальники Донеччини активізували профілактичну роботу серед громадян та, особливо серед рибалок, які вийшли порибалити на місцевих водоймах.

Так, 11 лютого фахівці 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з громадянами Слов’янська. Рятувальники зауважили, що не слід виходити на кригу товщиною менш ніж 7 см, це може бути вкрай небезпечно. Особливу увагу слід приділити дітям, батьки повинні попередити їх про небезпеку виходу на кригу. Рибалкам рятувальники порадили не виходити на лід без мотузки за довжиною не менше 10-15 метрів, тримати поруч з лункою дошку або велику гілку та не збиратись великими групами на одному місці.


Якщо все ж таки людина потрапила під кригу – слід негайно зателефонувати за номером «101», та спробувати допомогти потопаючому за допомогою мотузки, палиці, гілки чи інших підручних матеріалів, за які може вхопитися потерпілий, але наближатися до нього слід лише поповзом!


На завершення рятувальники вручили кожному, з ким вдалося поспілкуватись, листівки превентивного характеру.

Читайте также: Из снежных заторов полиция Донетчины за трое суток освободила 90 автомобилей

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: