Двоє жительок Слов’янська сплатять по 2 тисячі гривень через поведінку своїх дітей у школі

Буллинг

Поліцейські ювенальної превенції встановили факти систематичного булінгу, який скоювали двоє 15-річних хлопців по відношенню до однокласниці. Після складання адміністративних матеріалів суд призначив штрафи. 

Про те, що у її доньки є проблеми у класі, мешканка міста дізналась ще наприкінці минулого року. З'ясувалось, що вже кілька місяців дев'ятикласницю майже щодня ображають двоє хлопців, із якими вона вчиться. Через це вона стала погано вчитись, і при всякій слушній нагоді намагалась не приходити на заняття та не брати участь у шкільних заходах.

Читайте также: Издевались дети — ответит мать. В Лимане женщину ждет штраф за буллинг..

Близько місяця батьки дівчини намагалися розібратись у ситуації самостійно, а коли це не допомогло - звернулись до поліції.

Інспектори з ювенальної превенції перевірили вказані факти та склали два  адміністративні протоколи за статтею 173-4 КУпАП "Булінг (цькування) учасника освітнього процесу". 

Матеріали були направлені до Слов'янського міськрайонного суду, який призначив штрафи у 1700 гривень. Разом із судовими зборами кожній з матерів юних порушників доведеться сплатити більше двох тисяч гривень.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

42
0

Эта запись была размещена в рубрики: