Як оцінювати якість освіти в закладах дошкільної освіти Донеччини. Круглий стіл

Започатковано новий формат взаємодії та комунікації управління Державної служби якості освіти у Донецькій області з органами управління освітою на місцях, а саме: круглий стіл «Критерії оцінювання якості освітньої діяльності закладів дошкільної освіти» у режимі відеоконференції, що відбувся 6 лютого 2020 року.

З матеріалами за підсумками круглого столу можна ознайомитися на офіційному каналі Youtube ( https://youtu.be/puevsDBAEVQ )  ДСЯО у Донецькій області.
Участь у круглому столі взяли 30 представників від органів управління освітою міських рад, районних державних адміністрацій, об'єднаних територіальних громад, військово-цивільних адміністрацій Донецької області.

Модераторами круглого столу виступили: Ремпель Т. В. - т. в. о. начальника Управління Служби, Тичина Л. Ю. - начальник відділу моніторингу, позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування, Правдивцев П. А. - завідувач сектору роботи з експертами.

Під час круглого столу було розглянуто пропозиції до проєкту критеріїв та індикаторів для оцінювання освітніх і управлінських процесів у закладах дошкільної освіти, розробленого робочою групою Державної служби якості освіти України. Дискусія відбулася у режимі жвавого та конструктивного діалогу.

Дякуємо всім учасникам за надані пропозиції під час круглого столу!
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!
Дякуємо за співпрацю.

Управління Державної служби якості освіти у Донецькій області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
3

Эта запись была размещена в рубрики: