Взрывы и дым. В Славянске военные и полиция тренировались противостоять волнениям


Патрульні роти тактико-оперативного реагування, військовослужбовці Національної гвардії та поліцейські Слов’янська, сьогодні, 11 лютого, на базі в/ч 3035 НГУ вчились оперативно, грамотно та максимально ефективно протидіяти масовим заворушенням.

Тактико-спеціальні навчання по порядку дій при ліквідації масових заворушень в населеному пункті проходили у умовах, максимально наближених до реальних.

ТОРівці та нацгвардійці прийняли на себе основний удар, за легендою, агресивно налаштованого натовпу та успішно впорались із поставленим завданням – розділити та приборкати порушників порядку.

Відзначимо, що основна мета таких навчань - вдосконалення навичок роботи при забезпеченні порядку під час масових заходів, обмін практичним досвідом отриманим під час несення служби, ефективна взаємодія між працівниками, дотриманні та забезпеченні порядку під час масових заходів.

Навчання мають важливе значення, оскільки дозволяють не лише максимально налагодити взаємодію та координацію дій між підрозділами МВС під час забезпечення публічної безпеки та порядку в умовах ускладненої оперативної обстановки, а й закріпити теоретичні знання та напрацювати практичні навички реагування на ту чи іншу конкретну ситуацію.

Пресслужба батальйону патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов*янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

12
22

Эта запись была размещена в рубрики: