Военные и полиция нашли пропавшую девочку из Бахмута

 
Поліцейські та гвардійці розшукали юну мешканку 
Бахмутського району

Майже дві доби розшукували шістнадцятирічну мешканку села Серебрянка Бахмутського району співробітники поліції та військовослужбовці Національної гвардії України. Наразі неповнолітню цілу та неушкоджену повернули батькам.

«Дитина пішла з дому 5-го лютого. Перший день пошуків результатів не дав. Нас залучали з 18.00 до 22.00. Вона таким чином зникає вже не вперше. Восени минулого року правоохоронці так само прочісували місцевість, лісосмуги, балки, покинуті будинки. Сьомого лютого з шостої години ранку військовослужбовці Слов’янського полку знову вирушили на пошуки.

Читайте также: Внимание! Помогите разыскать пропавшего ребенка

Нам та поліцейським пощастило: місцезнаходження втікачки підказав місцевий мешканець. Їй надали первинну домедичну допомогу», – поділився начальник відділу з організації охорони громадського порядку майор Юрій Коротенко

На рівні з чоловіками прочісували місцевість й три гвардійки військового оркестру Слов’янського полку.

«Для мене це був новий, але цікавий досвід. Я ретельно приготувалась до цього, взяла теплий одяг. У Бахмуті нас розділили на групи, і ми стали прочісувати визначені смуги пошуку. Це щастя, що таки дитину розшукали!», – розповідає музикант-соліст оркестру молодший сержант Юлія Ващенко

Представники поліції у свою чергу закликали батьків пояснювати дітям, що втеча з дому може мати дуже небезпечні наслідки. Крім того, якщо маєте підозру, що дитина втекла, потрібно негайно звернутися на лінію «102».

Група інформації та комунікації військової частини 3035

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
9

Эта запись была размещена в рубрики: