Славянск криминальный: выявлен очередной боевик, в Лимане пропал человек

7 лютого 2020 року до чергової частини Слов'янського ВП ГУНП в Донецькій області надійшло 167 повідомлень, 11 з них - із ознаками кримінального правопорушення.

Поліцією задокументовано факт участі жителя Слов'янська у незаконних збройних формуваннях. Розпочато досудове розслідування за ст. 260 ч.1 Кримінального кодексу України.
Слов'янські правоохоронці перевіряють колишнього учасника бандформування

46–річний житель міста, який чергував на блокпосту терористів, розповів про свою протизаконну діяльність та виявив бажання співпрацювати з правоохоронцями.
У травні 2014 року чоловік дізнався, про те, що бойовики шукають бажаючих для "роботи" на своїх блокпостах. Приєднавшись до незаконного формування, він здійснював незаконний огляд транспорту на предмет ввезення та вивезення зброї. Чергування ніс протягом місяця на перехресті вулиць Володарського та Красноармійської (нині - Барвенківська та Армійська).
Після звільнення регіону від окупації залишався за місцем проживання. Але дізнавшись про програму, яка звільнює від кримінальної відповідальності, чоловік вирішив добровільно зізнатись про свою участь в НЗФ.
Щодо посібника бойовиків відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ст. 260 ч. 2 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України.
Нагадуємо, що згідно частини 6 цієї статті, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка перебувала у складі збройних формувань і добровільно вийшла з ньгого, повідомивши про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.

Читайте также: Селфи закончилось печально. Рецидивист «проверил» смартфон школьника из Славянска

Встановлено місцезнаходження жителя Лиману, про зникнення якого заявляли його рідні. Інформація була внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією ст. 115 ч. 1 КК України.

Жительки Слов'янська та Лиману повідомили до поліції про несплату аліментів на утримання дитини її колишнім чоловіком. Інформації внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 164 КК України.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
7

Эта запись была размещена в рубрики: