У “горе-матери” в Лиманском районе забрали детей

Дітей 33-річної "горе-матері" з Лиманського району поміщено до центру реабілітації

Жінка систематично не виконувала свої батьківські обов'язки, за що була притягнута поліцейськими до адміністративної відповідальності. На виправлення їй відведено певний термін.

Від служби по справам дітей Лиманської міської ради правоохоронці отримали інформацію про те, що 33-річна мешканка села Олександрівка не виконує своїх обов'язків із виховання дітей.

При перевірці інспектори з ювенальної превенції виявили, що двоє хлопчиків 8 та 10 років дійсно не доглянуті та перебувають в антисанітарних умовах.

Читайте также: Полиция в Лимане раскрыла кражу денег с банковской карты и установила, кто обворовывал дома в поселке Ямполь

Поліцейські склали протокол за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні порушення.

На виправлення ситуації жінці відведено місячний термін, після закінчення якого буде розглядатися доцільність перебування дітей у неї на вихованні

Поки недбайлива мати буде виправлятися, хлопці тимчасово поміщені до міського центру соціально-психологічної реабілітації.

Слов'янський відділ поліції
Донецтької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: