Школярі Слов’янська завітали до рятувальників

Формування у підростаючого покоління свідомого та відповідального ставлення до правил пожежної безпеки - невід’ємна частина інформаційно - роз’яснювальних заходів, які проводять рятувальники.

Сьогодні, учні ЗОШ №12 міста Слов’янська завітали на екскурсію до 37-ої Державної пожежно-рятувальної частини 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

Читайте также: Протягом доби рятувальники м. Слов’янська та Черкаської ОТГ надали допомогу водіям

Під час зустрічі вогнеборці розповіли школярам, наскільки важливо дотримуватися правил пожежної безпеки, до чого можуть призвести ігри з вогнем, що треба робити, щоб не допустити виникнення пожежі і як діяти, коли сталося загорання, приділивши особливу увагу тому, як захистити себе від диму.
Потім школярів ознайомили з пожежною технікою. Учні змогли побачити, яким чином обладнаний автомобіль, для чого служить той чи інший інструмент, який використовує пожежний для боротьби з вогнем або під час дорожньо-транспортних подій.

Також, діти отримали можливість приміряти на себе шолом-каску, посидіти в пожежному автомобілі та зробити фото на пам’ять.

Госпожнадзор г.Славянск


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: