Под Славянском нашли гранатомет. Теракт предотвращен

 
Біля Слов'янська знайшли готову до використання протитанкову гранату, запобігши теракту, - ООС

Військові контррозвідники Служби безпеки України і зведена група розмінування Національної гвардії України виявили біля м. Слов'янська Донецької області бойовий засіб ураження - реактивну протитанкову гранату - і запобігли терористичній загрозі, повідомляється на сторінці Операції об'єднаних сил у соцмережі Facebook у п'ятницю.

Як наголошується в повідомленні, гвардійці знищили знайдений РПГ-22, а агентурну інформацію про захований у кущах біля міжнародної автотраси М-03 (Харків-Довжанський) засіб ураження отримали представники військової контррозвідки СБУ в територіальному управлінні "Північ".

Читайте также: Эхо минувшей войны. Спасатели обезвредили 18 мин и снарядов

"Ми обстежили приблизно півгектара узбіччя дороги. Знайдений боєприпас був у готовності для використання. Йдеться про РПГ-22 "Нетто" (реактивна протитанкова граната). На взведення та стрільбу із даного засобу ураження знадобилося б всього декілька секунд. Судячи з його стану, ми робимо висновок, що його заклали нещодавно", - розповів командир групи розмінування в теруправлінні "Північ".

За його словами, в разі реалізації злочинного задуму, диверсія могла призвести до численних людських жертв серед цивільного населення або військовослужбовців, оскільки автомобільну трасу активно використовують для вантажних і пасажирських перевезень, а поруч розташовується населений пункт.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
6

Эта запись была размещена в рубрики: