Рятувальники  Слов’янська перевірили гуртожиток та провели роботу серед мешканців

 

5 лютого інспекторським складом 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області під час позапланової перевірки стану виконання законодавства України у сфері пожежної та техногенної безпеки у гуртожитку Слов’янська було проведено роз’яснювальну роботу на тему: «Порядок дій разі виникнення пожежі».

Під час інспектування рятувальники перевірили шляхи евакуації на відсутність захаращеності, евакуаційні виходи, наявність та справність первинних засобів пожежогасіння.

 

Користуючись нагодою, фахівці Служби порятунку поспілкувались з мешканцями гуртожитку та нагадали їм важливі правила пожежної безпеки. Громадян закликали бути уважними та обережними, адже навіть найменша помилка може призвести до масштабної трагедії. Також, під час бесіди фахівці ДСНС нагадали порядок дій у разі виникнення пожежі.

Для того щоб співрозмовники краще засвоїли важливі правила рятувальники надали кожному тематичні листівки превентивного характеру та ще раз нагадали номери телефонів екстрених служб.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: