Випускники ЗОШ №1 у Слов’янську дізнавались, як стати поліцейськими

Випускники слов'янської ЗОШ №1 дізнавались, як стати поліцейськими

В ході профорієнтаційної роботи правоохоронці розповіли про навчання у закладах системи МВС та подальше працевлаштування у підрозділах Національної поліції регіону.  

Своє спілкування з учнями випускних класів загальноосвітньої школи №1

м. Слов'янська співробітники місцевої поліції розпочали з розповіді про особливості та важливість роботи правоохоронців Донеччини.

Читайте также: Поліція Краматорська встановлює водія таксі, який наїхав на чоловіка та втік

Працівники сектору кадрового забезпечення розповіли, які кроки необхідно робити майбутнім правоохоронцям, з чого розпочинати вступ до вищих навчальних закладів системи МВС. 

Зараз підготовку фахівців у галузях права, цивільної безпеки, соціальних наук та інформаційних технологій проводять Національна академія внутрішніх справ (м. Київ), Харківський національний університет внутрішніх справ, Дніпропетровський, Львівський та Одеський державні університети внутрішніх справ, Донецький юридичний інститут. Навчання відбувається на денній, заочній та дистанційній формі.

Більш детальну інформацію випускники шкіл міста можуть отримати у Слов'янському відділі поліції за адресою: м. Слов'янськ, вул. Університетська, 30

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: