Молодым жителям Мымовки в Славянске нужен Центр досуга! Петиция


Нещодавно на Єдиному сайті місцевих петицій з'явилось нове звернення від мешканців залізничного району щодо створення молодіжного центру на базі колишньої їдальні "Юність".

У петиції до міського голови звертаються "мешканці залізничного мікрорайону , а саме жителі Момовки та Собачовки. Поруч зі школою біля залізничного училища розташована споруда,(колишня їдальня «Юність»).

Вона знаходиться на балансі ДЕПО. Начальник ДЕПО станції Слов'янськ згоден передати цю будівлю на баланс міста. Ми всі зацікавлені , щоб цю споруду перебудували на будинок дозвілля дітей. У нашому мікрорайоні немає жодного такого закладу, для відвідування секцій, гуртків. В інших місцях не завжди зручно.

В школі , коледжі, ліцеї навчається близько 2000 дітей Щоб зайняти дітей в позаурочний час, нам дуже потрібен центр дозвілля . Тут можна розмістити і спортивні секції, і гуртки для дитячої творчості, і художню студію тощо.

Будемо Вам дуже вдячні за піклування про наших дітей. З повагою жителі мікрорайону". Так завершується текст петиції, яка на цей момент набрала вже 80 голосів. До кінця голосування залишилось 85 днів, і якщо ви підтримуєте цю петицію, підпишіть її за посиланням.

Дійсно, питання досугу молоді важливе, але ще важливіше питання створення для неї робочих місць у Слов'янську і регіоні, щоб молоді мешканці міста залишались би тут, а не шукали б кращої долі по світах.

За матеріалами Єдиного сайту місцевих петицій
Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

55
0

Эта запись была размещена в рубрики: