Фальсифікат на стихійних базарах Слов’янська: як визначити справжнє масло

Фальсифікат легко купити на ринку під виглядом "фермерського, домашнього і натурального", в деяких магазинах нібито натуральних і екологічних продуктів, у привітних бабусь у переходах, на ярмарках і гуртових ринках, де дешевше, ніж у магазинах.

Підробляється все: від масла, сметани, ряжанки до дитячих сирків і сиркової маси. Як правило, в таких продуктах і сліду немає молока, а замість нього міститься небезпечний гідрогенізований жир. Багато батьків через незнання дають такі продукти дітям, думаючи, що годують їх здоровою і корисною їжею, насправді ж вони повільно вбивають їх.

Молочна група продуктів дуже схильна до ризику фальсифікацій. Попит перевищує пропозицію мінімум удвічі. З цієї причини процвітає фальсифікат: за рахунок заміни молочного жиру гідрогенізованим, масово підробляється вершкове масло, сметана, сиркова маса, сирки, вершки, ряжанка. Гідрогенізований жир – це штучно створений жир, вживання якого призводить до серцево-судинних захворювань, онкологічних захворювань, діабету (організм отримує порожні калорії). Люди через незнання вживають фальсифіковані молочні продукти і дають їх дітям. Але замість поліпшення здоров'я ми спостерігаємо прогресивну динаміку дитячої онкології впродовж останніх років. Україна серед країн Європи нині на першому місці за динамікою дитячої онкології та на другому місці за серцево-судинними захворюваннями.

Фальсифікатори найчастіше ловлять людей на стереотипах. Чомусь вважається, що молочні продукти на ринках, у жвавих бабусь у переходах, на ярмарках більш якісні, ніж на полицях магазинів. Але це далеко не так. У місцях стихійної торгівлі та на ринках просто розгул фальсифікату. Найчастіше на ринках перевіряють тільки мікробіологічні показники і не звертають уваги на склад.

Як відрізнити натуральне масло від підробки, виготовленої з гідрогенізованого жиру?

По-перше, повинна насторожити ціна. Натуральне масло не може бути дешевим хоча б тому, що для виготовлення кілограма масла необхідно приблизно 22 літри молока. Дешевше 30 грн за 200 грамів масло точно не може коштувати. Якщо на вагу, то не дешевше 100 грн за кілограм.

Читайте также: Достало: в Славянске бушует стихия «черного рынка»

Вибираючи масло на вагу, потрібно звертати увагу на запах. Це повинен бути запах вершків. Також необхідно дивитися на структуру продукту, вона не повинна бути як пластилін. Якщо масло фальсифіковане, на долонях може з'явитися характерна жирова плівка.

Ще одна ознака – масло повинне бути твердим при низьких температурах, як зараз на вулиці (якщо купувати на ринку) або в холодильних прилавках (якщо купівля здійснюється в магазині). Якщо при натисканні в охолодженому вигляді воно м'яке, то, найімовірніше, ви маєте справу з рослинним гідрогенізованим або тропічним жиром. У нього інша температура плавлення.Фальсифіковане масло, виготовлене з гідрогенізованих жирів, не має запаху вершків. Воно пахне знеособленим жиром, це специфічний запах, характерний для маргарину, кондитерських жирів, або різкий запах штучних ароматизаторів.При купівлі потрібно звертати увагу на колір масла. Фальсифікатори часто додають барвники. Масло яскраво-жовтого кольору найчастіше – не масло. Справжнє вершкове масло може бути тільки світло-жовтим, блідо-жовтим. Будьте обережні, фальсифікатори використовують, як правило, штучні барвники, які призводять до онкологічних та серцево-судинних захворювань, можуть стати причиною алергії.

Після вживання олії з барвниками може з'явитися набряк або задишка, навіть наступити анафілактичний шок (різка алергічна реакція, яка, як правило, закінчується смертю).Якщо купуєте масло в магазині, краще вибирати таке, що виготовлено у відповідності з вимогами ДСТУ, а не за технічними умовами. Це стосується всієї групи молочних продуктів. Потрібно розуміти, що якщо продукт готується за ТУ, значить у виробника є якась мета: як правило, вона одна – зекономити дефіцитну сировину. Ряжанки, кефіри, йогурти – це все територія ризику, якщо вони виготовлені за ТУ. Треба уважно дивитися на упаковку, маркування, обов'язково на наявність дати виготовлення . І звичайно ж, звертати увагу на ціну. Ну не може брусок масла 200 грамів коштувати 10-20 грн. Це однозначно підробка! Якісне вершкове масло – дуже необхідний людському організму продукт. Це молочний жир, який зміцнює судини, сприяє хорошому стану шкіри, волосся. Це джерело вітамінів А, Е, D. Воно корисне для зору, обмінних процесів у організмі.

Слов'янське районне управління Держпродспоживслужби

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
1

Эта запись была размещена в рубрики: