Запрошуємо на службу до поліції Слов’янська та Лиману!

 

3 лютого 2020 року в Слов’янському відділі поліції та Лиманському відділенні поліції відкрито набір на вакантні посади: дільничний офіцер поліції сектору превенції та оперуповноважений відділу кримінальної поліції.

Основні вимоги до кандидатів:

- вік від 18 років;

- вища освіта;

- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», а також кваліфікаційні знання відповідно до обраної посади.

Ми пропонуємо:

- заробітну плату від 10 000 грн. для посад середнього складу поліції (після успішного проходження первинної професійної підготовки);

- соціальне забезпечення згідно діючого законодавства;

- професійну підготовку за міжнародними стандартами;

- можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;

- перспективу кар’єрного росту.

Анкету для участі у конкурсі можна заповнити на сайті nabir.np.gov.uaу вкладці «Відкриті конкурси». Для цього оберіть «Донецьку область», після чого вподобану Вами посаду та заповніть свої анкетні дані. У подальшому дотримуйтесь інструкцій, які будуть надходити на Вашу електронну пошту.

Адреса прийому документів:

м. Слов’янськ, вул. Університетська, 30, сектор кадрового забезпечення.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (050) 324-69-79 (Viber, Telegram), або на електронну адресу sektordonobl@ukr.net.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
7

Эта запись была размещена в рубрики: