Следующие 5 лет прогнозируются самыми жаркими на планете

Наступні п'ять років з 2020 по 2024 р. будуть найспекотнішими на планеті за весь час метеорологічних спостережень. Про це свідчать дані Британської метеорологічної служби, інформує kurkul

Як повідомляють синоптики, в середньому температура у світі підніметься на 1,15-1,46°С. При цьому наголошується, що попередні п'ять також були найспекотнішими з моменту початку спостережень — в середньому на 1,09°С вище колишніх показників.

Читайте также: Шоколад, кофе, пиво. Что еще уничтожит потепление

«Якщо виключити ймовірність масштабної вулканічної активності, ці передбачення показують, що ми стрімко наближаємося до точки, коли ми побачимо тимчасові переходи глобальних температур за позначку в 1,5°С», — повідомив Адам Шейф, який відповідає за довгострокові прогнози в Британській метеорологічної службі.

Британські вчені попередили, що зростання світових температур необхідно стримати в межах 1,5°С. Ця норма запропонована Паризькою угодою по клімату від 2015 р. Також синоптики підкреслили, що через триваюче потепління на Землі «вікно можливостей звужується» для реагування на цю ситуацію.

Прогнозується, що глобальне потепління найбільше торкнеться північних районів Європи, Азії та Північної Америки, а також Північної Атлантики.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
3

Эта запись была размещена в рубрики: