У відкритому обласному чемпіонаті з рукопашного бою гідно виступили спортсмени зі Слов’янська

1 і 2 лютого спортивний клуб «Чемпіон» м. Костянтинівка прийняв відкритий чемпіонат Донецької області з рукопашного бою серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат.

Змагання зібрали понад 150 спортсменів, - представників міст: Краматорськ, Слов'янськ, Бахмут, Покровськ, Маріуполь, Костянтинівка, Мирноград, Новогродівка, смт. Райгородок (Слов’янський район), Мар'їнський район і Балаклея (Харківська область).

Урочисто відкрити чемпіонат завітали: начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик (Volodymyr Mytsyk); президент Федерації рукопашного бою України, гранд-майстер 10 дан, тренер вищої категорії, суддя міжнародної категорії з рукопашного бою Олександр Гартвич; віце-президент Федерації рукопашного бою України Ігор Іорданов.

Почесні гості розпочали промову добрим напуттям та побажаннями спортсменам удачі, богатирського здоров’я та вдалого виступу. Крім того, пам’ятні подарунки від Всеукраїнської федерації рукопашного бою отримав кожний учасник змагань.

Читайте также: Чемпіонат Слов’янського району серед учнів шкіл. Вітаємо переможців

Керівництвом Всеукраїнської федерації був відзначений Ілля Лозовий, як «Кращий спортсмен Донецької області 2019 року», який набув права представляти Донеччину та Україну у складі національної збірної команди на майбутній міжнародній першості. Спортсмен урочисто отримав спортивну екіпіровку.

Також, віце-президенту Донецької обласної федерації рукопашного бою «Донбас» Ігорю Чечинову (Игорь Чечинов) було присвоєно 2 дан та урочисто вручено чорний пояс керівником Всеукраїнської федерації рукопашного бою Олександром Гартвичем.

В програмі урочистого відкриття заходу вихованцями спортивного клубу «Барс» (м. Покровськ, тренер Артем Пятихатка (Артем Пятихатка)) було продемонстровано показові виступи з рукопашного бою. Але, вражаючою несподіванкою для присутніх став майстер-клас демонстрація техніки володіння зброєю від гранд-майстра 10 дана Олександра Гартвича.

За підсумками командного заліку змагань перемогу святкує команда м. Слов'янськ, на другій сходинці - команда м. Мирноград, на третій - команда м. Маріуполь.

Варто відзначити сталий зріст кількості учасників, збільшення уваги та інтересу до рукопашного бою, розширення географії, а також дружньої та партнерської взаємодії між прихильниками цього виду спорту з різних куточків України.

Слід додати, що за підсумками боротьби буде сформовано збірну команду, яка представить Донеччину на чемпіонаті України в Києві.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: