Книги, що найкраще купувалися в Слов’янску у 2019 році

Багато книжок українських популярних авторів можливо придбати у «Книгарні – Є» м. Слов’янська

Віктор Разживін – директор книжкового магазина «Книгарня Є» (єдиного в Донецькій області) знайомить наших читачів з кращіми покупними книжками українських та зарубіжних авторів.

Марк Мэнсон — американський автор і консультант по особистому розвитку, підприємець та блогер.

Веде блог під своїм ім’ям на одноіменному сайті.

Автор трьох книжок. Книга «Тонке мистецтво пофігізму» заняла шосте місто у списку бестселлерів The New York Times.

Сьогодні у читачів великим попитом користується його книга «Усе замахало, але надія є», яку можливо придбати у магазині.

Відомий американський блогер у книжці радить cпoкiйнo cпpиймaти вci нeгapaзди, вчить вiднaйти нaдiю нa найкpaщe життя у світі сучасних технологій. пише Кramatorskpost

Олег Сенцов, відомий режисер, правозахисник, автор декілька книжок, велику популярність здобув після відбування терміну у російських тюрмах, звідкіля був визволений у 2019 році.

Читайте также: У Слов’янську пройшла презентація книги Тетяни Кузьменкової «Двенадцать месяцев».

В книгарні його творчість представлена двома творами: «Жизня» та «Маркетер».

«Жизня» – збірка автобіографічних оповідань украінського режисера і письменника.

Книжка “Маркетер” була написана в ув’язненні. У ній він описує своє студентське життя у Криму у 1990-х роках.

Після двух років мовчання вийшла книга украінської письменниці Ирены Карпы.

В книгарні можливо придбати ії нову книгу «Добрі новини з Аральского моря».

Новий роман Ірени Карпи — це історії чотирьох українських жінок у Франції.

Кожна з них шукає щось своє: юна красуня Богдана – пригод і розваг, досвідчена й виважена Рита — свободи й сімейного затишку, колишня рок-музикантка Хлоя прагне спокою, а енергійна «феменка» Маша — самореалізації та слави.

Стосунки й секс, пошуки себе, травми, інтриги та вбивства — вир емоцій зашкалює.

Та поки є справжні почуття, дружба й підтримка, вміння насолоджуватися життям, любити себе і своє місто — доти є і надія на «доб рі новини», що неодмінно надходять навіть після найбільших катастроф.

Користується попитом і книга Артема Чапая «Дивні люди», презентацію якої могли бачити краматорці у кінці 2019 року у Донецькому областному краєзнавчому музею.

Українські вчені відтворили за ДНК неандертальця.

Він виростає в секретному інституті, замаскованому під гаражний кооператив, і лише після досягнення повноліття виходить у великий світ.

Через брак життєвого досвіду та особливості мислення український неандерталець постійно втрапляє у дивні ситуації – а на тутешніх сапієнсів дивиться поглядом дещо наївного стороннього.

Втім поступово виявляється: все може бути складніше.

І це не фантастика. Це, як з іншого приводу скаже одна з героїнь книжки «Дивні люди», «радше трагікомедія».

Великим попитом користується у читачів книга «Доця» Тамари Горіха Зерня, якій в 2019 році, була присуджена щорічна 15 премія BBC за художню літературу.

Відома украінська письменниця Оксана Забужко назвала цю книгу кращою, яка розповідає правду про війну на Донбасі:
Ви її точно не читали, але я її настійливо рекомендую, бо вона нам лягає ось у цю тему пошуків жанру.

Це те, що британці називають «фекшен» – суміш факту і ніби художки, ну ніби і повість, але авторка говорить у передмові, що все, що тут траплялося – все справді трапилося, тільки не конче з тими самими героями, і всі герої мають прототипів, і це насправді – початок цієї війни у Донбасі, Донецьк.

Це повість. Фекшен, яка називається «Доця», авторка Тамара Горіха Зерня, псевдонім, біженка, переселенка з Донецька, волонтерка, очевидно вона псевдо вирішила зберегти з якихось практичних міркувань, і насправді, чесно, це не тільки найкраще з того, що я читала про цю війну, всі критики зараз журяться, де ж наші Ремарки і Гемінгвеї.

Так ось, це не тільки найкраще з того, що я досі читала з написаного про цю війну, але це, у принципі, реально відповідь критикам на дуже багато питань, у якому напрямку зараз ідуть ці пошуки жанру.

Сподобалась читачям і книга Гаськи Шиян «За спиною».

7-річна Марта із покоління солом’яних сиріт — понуре дитинство у маленькому містечку, мама, яка покинула сім’ю заради заробітків в Італії.

Але це лише стало поштовхом до того, щоб зробити успішну кар’єру ейчара в айті-галузі. Марта щиро насолоджується комфортом та добробутом, який створює для себе і для свого бойфренда Макса, і намагається триматися осторонь політичних новин.

Аж ось в один момент її затишний світ перевертається догори ногами. Макс бере повістку в армію. Марта намагається відповідати суспільним очікуванням і прийняти такий крок, але внутрішній конфлікт і образа за те, що він не залишився з нею, не дають їй спокою.

Їй здається, що це дуже хибний спосіб довести свою маскулінність, і це відчуття загострюється із наростанням сексуальної фрустрації.

Гострий внутрішній конфлікт, який намагається подолати головна героїня, спровокований переоцінкою цінностей і тілесністю, яку не завжди вдається приборкати.

Як вона долає депресію? Які рішення приймає? І головне: куди її приводить намагання втечі?

Однією із самих продаваних книжок стала книжка Макса Кідрука «Доки світло не згасне назавжди».

Макс Кідрук – український письменник, мандрівник і популяризатор науки.

Автор книжок «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», збірки оповідань «Заради майбутнього» та фантастичної дилогії «Бот».

Два з трьох його останніх романів «Зазирни у мої сни» і «Де немає Бога» входили до короткого списку премії «Книга року BBC».
Твори перекладено польською, російською, німецькою та чеською мовою.

Однією із самих продаваних книжок стала книжка Макса Кідрука «Доки світло не згасне назавжди».

Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Інді навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас.

Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося.

І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах.

Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини.

За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.
Ця книга одна із перших інтерактивних книг, виданих в Україні.

Обкладинка оживає, коли читачі скористаються спеціальним додатком на смартфоні, і навіть зможуть поспілкуватися з героями роману.

Цікавою виявилась для читачів книга «Інтерактивний зошит для психів».

«Интерактивний зошит для психів» – це рускоязична адаптація книги “The big activity book for anxious people”

Від авторів світового хіта «Товста книга для вагітних».

Видано понад 10 мільйонів копій. Перекладено 30-ма мовами.

В Україні друкується вперше. “Книга для психів” – практичні вправи в іронічному стилі, які покликані назавжди подолати страхи. Унікальні веселі ілюстрації доводять до сліз.

Книга вийшла під редакцією Ольги Фреймут.

“Історія України від діда Свирида” в 2-х томах від українського блогера, відомого в соціальній мережі Фейсбук під ім’ям “Свирид Опанасович”.

Його книги набули широкого розголосу через рекламу в інтернеті.

Книги написані у стилі, найбільшим наближенням за подібністю до якого є Всесвітня історія в обробці “Сатирикону”.

Однак, авторське викладення матеріалу відрізняється більш науковим ставленням до історичних деталей, глибиною аналізу причинно-наслідкових зв’язків, тому може використовуватися як достовірний варіант історичного матеріалу не тільки для всіх, хто просто цікавиться історією, а й для учнів та студентів.

Особливістю авторського жанру є “оживлення” історичних героїв в форматі діалогів та залучення читачів до аналізу історичних подій. Том перший охоплює період від первісних людей і заселення території України до 1036 року.

Дpугa книгa cepiї «Icтopiя Укpaїни від діда Свирида», oxoплює пepioд вiд cepeдини XI дo кiнця XIV cтoлiття.

Нaпиcaнa у дoтeпнiй i лeгкiй мaнepi, oднaк, з увaгoю дo icтopичниx дeтaлeй тa з глибoким aнaлiзoм пpичиннo-нacлiдкoвиx зв’язкiв.

Тoму мoжe викopиcтo- вувaтиcя як дocтoвipний вapiaнт icтopичнoгo мaтepiaлу нe тiльки для вcix, xтo цiкaвитьcя icтopiєю, a й для учнів.

У дpугiй книзi aвтop пpoдoвжує cвoю poзпoвiдь пpo пoдiї, якi вiдбувaлиcя нa тepитopiї cучacнoї Укpaїни й дaлeкo зa її мeжaми вiд чaciв Яpocлaвa Мудpoгo дo битви нa Cинix Вoдax включнo.

Книжки oтpимaли з бoку шиpoкoї читaцькoї aудитopiї мacусхвальних вигуків.

Книга Елізабет Гільберт «Місто Дівчат» найшла широкий попит у жінок.

«Місто дівчат» – новий бестселер Елізабет Гілберт, яка підкорила світ романами «Їсти, молитися,кохати» та «Природа всіх речей».

Це інтригуючий роман про жіночу сексуальність і свободу, про відвагу бути собою і право жити, як тобі хочеться.

А ще – історія дуже незвичайного кохання, на яке наклала свою тінь війна, та справжньої дружби, яку нелегко знайти, зрозуміти та оцінити, особливо в такому непростому і великому місті, як Нью – Йорк.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
3

Эта запись была размещена в рубрики: