В Донецькой области построят и реконструируют 5 стадионов до конца 2020 року. Один из них в Славянске

29 січня у Донецькій ОДА під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Вадима Філашкіна відбулась робоча нарада з питань координації реалізації проєкту Президента України щодо спорудження п’яти стадіонів у Донецькій області в 2020 році.

Участь у заході взяли керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, а також керівники міських рад області.

За словами заступника очільника області, у регіоні до переліку включено 5 стадіонів у 4 містах.

«Усі мають проєктно-кошторисну документацію та позитивний експертний звіт. Наразі відомо, що окремо будуть виділені кошти на побудову стадіону в м. Волноваха.

До складу об’єктів входять футбольне поле, бігові доріжки, роздягальні, душові, універсальні спортивні майданчики, майданчики з тренажерним обладнанням.

Читайте также: В Славянске на стадионе увековечили имя Юрия Скиданова

Це надасть змогу привести спортивну інфраструктуру згідно вимог федерацій з видів спорту, збільшити відсоток забезпеченості населення Донецької області спортивними об’єктами», – зазначив Вадим Філашкін.

Об’єкти по містах Краматорськ (стадіон по вул. Парковій), Селидове та Слов’янськ будуть фінансуватися у 2020 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з міських бюджетів. Один проєкт по місту Краматорськ у парку Бернацького реалізується за рахунок коштів державного бюджету (програма Мінрегіону) та місцевого бюджету (субвенція на соціально-економічний розвиток).

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

10
1

Эта запись была размещена в рубрики: