Перші результати та досвід сертифікації педагогів Донеччини

Результати сертифікації педагогічних працівників Донеччини за підсумками 2019 року, їх враження та досвід були представлені на першому вебінарі Управління Державної служби якості освіти у Донецькій області (далі – Управління Служби), що відбувся 27 січня 2020 року.

Для участі у вебінарі зареєструвалися 242 педагогічних працівника Донецької області, серед яких були представлені різні категорії: вчителі (44 % всіх учасників), керівні кадри закладів освіти (36 %) та інші. Також до участі були запрошені учасники сертифікації 2019 року та експерти.

Читайте также: Украинским детям хотят запретить пользоваться смартфонами в школах

Доповідачами у вебінарі виступили т. в. о. начальника Управління Служби Ремпель Т. В., завідувачка відділу початкової освіти Донецького ОБЛІППО, експерт по сертифікації Капінус Н. О., вчителька початкових класів Бахмутського НВК № 11, експерт по сертифікації Оніщенко І. В., вчителька початкових класів Бахмутської ЗОШ № 5, учасниця сертифікації 2019 Наголенко О. В., вчителька початкових класів Добропільського НВК № 4, учасниця сертифікації 2019 Бабаніна С. В.

Ознайомитися з інформацією та проглянути запис вебінару можна на каналі YouTube Управління Служби за посиланням:

Нагадуємо, що як і минулого року, в пілотній сертифікації-2020 можуть взяти участь лише вчителі початкових класів. У цьому році пройти сертифікацію зможуть до 2000 освітян. Щоб охопити всі регіони України, Міністерство освіти і науки України наказом № 1634 від 26.12. 2019  визначило максимальний обсяг заяв, які можуть бути подані від кожної з областей на пропорційних засадах (залежно від наявної кількості вчителів початкової школи). Гранична кількість вчителів, які можуть пройти сертифікацію цього року, для Донеччини становить 74 особи.

Cтаном на ранок 28 cічня сформовано 1393 реєстраційні картки-заяви, з них 66 картки, які сформовані для представників Донеччини.

Дякуємо всім доповідачам та глядачам за активну участь у вебінарі. Приєднуйтесь до команди агентів змін! Змінюємо освіту разом!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: