У Слов’янському міськрайонному суді є вакантні посади

Слов’янський міськрайонний суд Донецької області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної  служби категорії «В»:

  • секретаря судового засідання;
  • секретаря суду.

Строк подання інформації на вакантну посаду до 15-30 годин 7 лютого 2020 року.  Конкурсний відбір буде відбуватися 19 лютого  2020 року о 10-00 годині.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі може подати в установленому порядку до конкурсної комісії необхідну інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС (https://career.gov.ua) таку інформацію:

1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 зі змінами;

2резюме за формою згідно з додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 зі змінами, в якому обов’язково зазначається така інформація:

  • прізвище, ім’я, по батькові кандидата;
  • реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;
  • підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;
  • відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

На електронні документи, що подаються для участі у конкурсі, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

Додаткову інформацію Ви можете отримати у консультанта суду по роботі з персоналом за адресою: 84122, м. Слов’янськ, вул. Добровольського, 2  або за телефоном (06262) 2 51 85.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: