16-летняя краматорчанка сбежала из больницы. Ее искала полиция

 

«Неповнолітня пацієнтка втекла з лікарні», - з такою заявою звернулись до поліції медики. На протязі майже доби оперативники шукали дівчину, яка, як виявилось, проводила час зі своїм знайомим.

Кожне повідомлення про зниклу безвісти дитину стає для поліцейських «контрольним», негайно розпочинається комплекс пошукових заходів. Але зазвичай вже у перші кілька годин поліцейські знаходять дітей та повертають їх додому.

Так до Краматорського відділу поліції надійшло повідомлення про зниклу 16-річну дівчину. Про її зникнення повідомив персонал лікарня, куди остання була доставлена ввечері з гострим болем у животі, а зранку адміністрація навчального закладу, в гуртожитку якого мешкає втікачка.

Співробітники відділу кримінальної поліції Краматорська розпочали пошукові заходи. Оперативники встановили коло знайомих дівчини, з’ясували де та з ким в останнє вона проводила час. Майже через добу пошуків правоохоронці знайшли неповнолітню за місцем мешкання її знайомого хлопця. Дівчина пояснила, що в лікарні їй стало краще, тому вона самостійно пішла з неї, а мобільний телефон був розряджений. Повертатись до медичного закладу відмовилась через нормальне самопочуття.

Будь-яких протиправних дій відносно дівчини не вчинялось. З нею та адміністрацією навчального закладу поліцейські провели бесіду.

Поліція звертається з проханням не бути байдужими до неповнолітніх, які перебувають на вулицях, вокзалах та в інших громадських місцях без супроводу дорослих, особливо в темний час доби! Про всі такі випадки негайно повідомляйте на лінію «102». Можливо, від вашого реагування залежатиме життя й безпека дитини.

Краматорський відділ поліції
Донецької області

Читайте также: Патрульные нашли вероятного похитителя 3400 грн с автомойки в Славянске за полчаса

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: