Показ фільму “Крути 1918” в Слов’янську

29 січня о 17:30 до 102 річниці бою під Крутами ТЕПЛИЦЯ проводить показ фільму "Крути 2018"

Вхід вільний!

Початок ХХ століття був дуже важким часом для українців. Але тоді вони все ж змогли одержати свою незалежність, яку треба було ще утримати. Для цього багато хто готовий був йти на жертви, стояти за незалежність своєї країни. У 1918 році сталася одна з найстрашніших подій – битва під Крутами недалеко від Києва. Кілька сотень патріотичних студентів, молоді люди героїчно вирішили захистити свою країну від чотиритисячної добре озброєної Червоної армії. Серед них є і брати, які закохалися в одну дівчину, і просто купа молодих хлопців, у яких все ще має бути попереду.

Режисер фільму: Олексій Шапарев.

У картині зіграли: Олександр Піскунов ("Кіборги" (2017)), Олексій Тритенко ("Хайтарма" (2012)), Роман Ясинівський ("Кіборги" (2017), серіал "За законами військового часу"), Богдан Юсипчук ("Синевир", "Тіні незабутих предків" (обидві 2013)), Остап Ступка ("Тарас Бульба" (2009)) та багато інших.
________________________________________________
Показ відбудеться за ініціативи Управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
16

Эта запись была размещена в рубрики: