Худшую сцену секса в украинской литературе наградили премией “Золотой хрен”

 
Эротическая сцена из романа писателя Василия Слапчука "Роман & Роман" удостоилась премии "Золотой хрен", которую присуждают за худшее описание сексуальной сцены в украинской литературе. Список победителей можно найти на официальной Facebook-странице премии.

Отмеченная жюри цитата выглядит так: "Споглядання її піхви стало для мене вже чимось невимушено-вимушеним, буденно-обов’язковим, експериментально-традиційним…Вона зуміла втулити свою пілотку в ряд звичних для мого середовища (обстановки кімнати) речей: пейзаж за вікном, вазончик на підвіконні, пляма на шпалерах, книжкові полиці, монітор комп’ютера, Мірина піхва… Тільки, якщо дотримуватися ієрархії, то читати треба у зворотному порядку. Більше того, Мірі вдалося зробити так, що її розкішниця виступала на передній план і заступала собою всі ці предмети. Можливо, медитувати на жіночий статевий орган не таке вже й марне заняття, якщо не користь, то бодай якесь задоволення воно мало б приносити. Але писати прозу, коли в тебе перед очима завис курсор вологої щілини, реально неможливо. Ні, — кажу подумки, — народ так довго не витримає".

При этом читательское голосование, которое проводилось в соцсетях, выиграл отрывок с отвратительным наркоманским сексом из рассказа Максима Деккера "Le trip, mon amour" (сборник "Львов. Доза. Порно"):

"Все одно, чи є у партнера статеві болячки, чи ні. Трахати та *бати — не ракети будувати, нічого складного приход не вимагав, просто трахай та *би!
Роздягнені, ми повалилися на ліжко, Рита вчепилась у мене жаждиво, наче хижак. Її цицьки цілились у мене апетитними сосками — гріх не облизнути ці чарівні пухирці!
— Владе, без цих прелюдій! Просто візьми мене!
— Як скажете, господине!
Пеніс увійшов різко, не тицьнувшись ані у волосся, ані в статеві губи. Ідеальне проникнення в інше тіло. В тужаву теплоту. В порожнечу, оточену лискучим м’ясом."

Также Максим Деккер разделил победу с Василием Махно в голосовании присутствующих на церемонии награждения.

Кроме этих отрывков в конкурсе участвовали фрагменты произведений Павла Коробчука "Ключевые клапаны", стихи Сергея Мартынюка из сборника "Репейник", Владимира Рафеенко "Мондегрин. Песни о смерти и любви", Оксаны Луцишиной "Иван и Феба", Василия Махно "Вечный календарь", Сергея Головачева "Love tour. Липовый роман", Гаськи Шиян "За спиной", Елены Андрейчиковой "Тень в профиль".

Читайте также: Конец света совсем близко? Часы Судного дня перевели вперед

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
15

Эта запись была размещена в рубрики: