Як не стати жертвами торгівлі людьми. Школярі з ООШ №15 у Слов’янську вчились подорожувати безпечно

Поліцейські ювенальної превенції Слов’янська спільно з курсанткою ДЮІ та учасницею «Ліги» провели з учнями ЗОШ № 15 інформаційно-просвітницьку гру «Ліза та її друзі подорожують світом».

Гра розроблена співробітницями Програми IOM Ukraine з протидії торгівлі людьми та має на меті інформування у ігровому форматі дітей та підлітків про проблему торгівлі людьми і правила безпечних подорожей, а також вироблення у гравців навичок безпечної поведінки в ситуаціях, які потенційно можуть призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.

Курсантка 3 курсу Катерина Гузікова разом з поліцейською ювенальної превенції Вікторією Гаркач та представницею молодіжної ланки «Ліга майбутніх поліцейських», яка в майбутньому планує приєднатися до лав курсантів Донецького юридичного інституту Ольгою Пучковою Ольгою провели з учнями 2 класу ЗОШ № 15 міста Слов’янськ інформаційно-просвітницьку гру.

У ході гри здійснили навколосвітню подорож, навчилися вірно «збирати валізу» й уникати ризиків. Діти потрапили в таку ситуацію, коли потрібно було зробити дзвінок на Національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

Профілактична гра також торкається питання толерантності, командної роботи та розвитку лідерських навичок всіх учасників та учасниць команди. Всі отримали дуже яскраві емоції, велике задоволення, а також життєво важливі настанови від працівників поліції в ході гри.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: