У пьяной матери забрали голодное дитя. Полиция Лимана передала ребенка медикам

 
В Лимані поліцейські вилучили у матері-п’яниці двохмісячне немовля. Маленька дівчинка, яка народилась у листопаді 2019 року, ще не встигла навіть відчути материнської турботи, адже та регулярно зловживає спиртним. Правоохоронці забрали голодне немовля та помістили під нагляд лікарів.

До поліції Лиману звернулась жителька міста та повідомила, що її тітка погано доглядає за своєю дитиною.

За вказаною адресою прибули працівники ювенальної превенції та виявили 43-річну жінку у стані алкогольного сп’яніння. В цей момент її двохмісячна донька перебувала поруч та мала явні ознаки виснаження організму.

У зв’язку зі своїм станом жінка не змогла надати жодних пояснень. Правоохоронці негайно викликали лікарів швидкої медичної допомоги.

Наразі дівчинка перебуває в місцевій лікарні де отримує відповідний догляд.

Відносно недбалої матері буде складено адміністративний протокол за статтею 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Для подальшого контролю над даною родиною поліцейські повідомили про даний випадок представникам служби у справах дітей.

Закликаємо місцевих мешканців: якщо ви бачите випадки, коли діти страждають від дій своїх батьків або не отримують належного догляду - не чекайте, поки станеться трагедія! Своєчасно повідомляйте про такі факти за номером "102".

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Читайте также: По пьяни мама «забыла»маленькую крестницу в такси. Это Краматорск, детка

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: