Оператор службы “102” защитила от домашнего насилия 11-летнюю девочку из Краматорска

«Будь ласка, приїздіть швидше, мій батько б’є маму»,- перші слова, що почула співробітниця «гарячої лінії» поліції. Операторка колл-центру за лічені хвилині обробила виклик, заспокоїла дівчинку та залишалася з нею на лінії, поки на місце не прибув наряд поліції.

Дзвінок на лінію «102» від 11-річної дівчинки надійшов вчора, 21 січня, близько 14.00 з міста Краматорськ. Дитина вже не вперше телефонувала та просила допомоги, як вона повідомила операторці це був 4 раз.

Школярка була налякана та розповіла, що батько сильно побив її матір. Сімейний дебошира часто піднімав руку на жінку та не реагував, коли донька намагалася захистити рідну людину.

Цей випадок не став винятком. Єдине, що могла зробити дівчинка – в черговий раз викликати правоохоронців, аби спинити сімейного тирана.

Читайте также: Профи тоже попадаются. В одном из частных домов Славянска задержан вор

З’ясувалося, що чоловік разом зі знайомим розпивали спиртні напої, після чого вирішив показати «чоловічу силу» над жінкою за допомоги кулаків.

Аби переконатися, що дитині нічого не загрожує, операторка залишалася з нею на лінії, заспокоювала та корегувала дії до приїзду наряду поліції. Правоохоронці прибули на місце менш ніж за 10 хвилин.

Конфлікт був врегульований. Від подальшої допомоги жінка відмовилася, проте родина взята під контроль правоохоронців.

Загалом у 2019 році відносно домашніх тиранів поліцейські склали більше 5,5 тисяч адмінпротоколів та відкрили 69 кримінальних проваджень. На облік поставлено 3483 особи.

Поліція Донеччини закликає не замовчувати факти домашнього насильства та одразу повідомляти про них у правоохоронні органи. Не залишайтеся наодинці з такою проблемою. За статистикою кривдники продовжують заподіювати насилля. Після виправдань своєї поведінки,вибачень та обіцянок все повторюється.

Не чекайте, телефонуйте на «102». Ми Вам допоможемо!

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
1

Эта запись была размещена в рубрики: