Наивность дорого стоит. Жители Славянска “подарили” мошенникам 22 тыс. грн.

 
Пенсіонерка зі Святогірська купила медичний діагностичний пристрій за ціною в 5 разів вище ніж ринкова, мешканець Слов'янська намагався купити мобільний через інтернет, перерахувавши завдаток, а жителька Миколаївки по телефону повідомила шахраям дані своєї банківської картки.

«Тільки сьогодні, тільки для вас»

На жаль, наші громадяни довірливі і легко піддаються на «солодкі» промови незнайомих людей, що ходять по квартирах з різними пропозиціями. Так, до жительки Святогірська прийшли два незнайомця та запропонували купити діагностичний пристрій для вимірювання фізіологічних показників. Чоловіки запевнили жінку, що ціна подібного апарата в спеціалізованих закладах складає 40 – 50 тисяч, а у них є можливість продати його за – 10 тисяч. Своєму придбанню жінка раділа до тих пір, поки вона не зателефонувала доньці і не розповіла про покупку.

«Тільки по передплаті»

22 – річний житель Слов'янська розповів правоохоронцям про те, що вирішив придбати через один із сайтів телефон. «Продавець» наполягав на передплаті товару. Чоловік перевів на зазначений рахунок суму в 5 тисяч гривень, і тривалий час чекав доставки. Згодом він запідозрив недобре і став дзвонити "продавцю", але той вже не відповідав ...

«Вас турбують з банку»

Найпоширенішими способами «відбирання» грошей у населення, як і раніше, залишаються махінації з банківськими картками. Жителька Миколаївки повідомила аферистам дані своєї банківської картки, після чого з її рахунку було знято 7 тисяч гривень.

Співробітники поліції постійно проводять широкі інформаційні кампанії проти шахрайства, однак довірливі громадяни продовжують «спасати» родичів, «розблоковувати» банківські картки чи купувати неіснуючі товари.

Запам'ятайте, що тільки обачність і пильність можуть вберегти їх від неприємних несподіванок.

Будьте пильні!

Слов'янський відділ поліції
Донецькій області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: