Рятувальники Слов’янська нагадують про правила пожежної безпеки


Шановні громадяни!

З настанням холодної пори року спостерігається тенденція до збільшення кількості пожеж. Основними причинами виникнення пожеж в зимовий період є «порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових нагрівальних приладів» та «несправність печей та димарів».

З метою попередження виникнення пожеж та загибелі людей на них 6 державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області нагадує Вам про необхідність дотримання наступних правил:

1. Перед вмиканням електроприладу необхідно візуально перевірити електрошнур на наявність механічних пошкоджень.
2. Забороняється торкатися електроприладів вологими руками.
3. Не можна залишати електроприлади без нагляду, перед виходом з приміщення перевірити, чи все вимкнено з електромережі. Не доручайте нагляд за електроприладами малолітнім дітям;
4. При виявленні несправності в електроприладі негайно вимкніть його з електромережі. Якщо електроприлад загорівся - ніколи не гасіть ввімкнений в електромережу електроприлад водою. Ремонтуйте електроприлади тільки у кваліфікованих спеціалістів.
5. Не використовуйте для опалення саморобні електронагрівальні прилади.
6. В разі використання для опалення твердопаливних печей, перед початком опалювального сезону проведіть чистку димарів від сажі та огляньте печі та димарі – в них не повинно бути тріщин, димарі повинні бути оштукатурені та побілені. Монтаж печей та димарів доручайте лише кваліфікованим спеціалістам, які змонтують Вам пічне опалення з дотриманням всіх необхідних норм та правил.

Рятувальники закликають дотримуватись зазначених правил для збереження Вашого добробуту, життя та здоров’я! В разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101».


Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: