Маршрутки Славянска проверены: общее состояние – обнять и плакать

На официальном сайте Славянского городского совета появилась информация о проверке перевозчиков на городских маршрутах.  С ней полезно познакомиться всем, кто пользуется общественным транспортом города.

Комісією з контролю за виконанням перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Слов'янську за дорученням міського голови Вадима Ляха проведена відповідна перевірка перевізників.

В ході перевірки виявлено наступне: відсутність у водія затвердженого виконкомом розкладу руху (маршрут № 9), відсутність в салоні автобусу витягу з правил надання послуг пасажирського автотранспорту (маршрут № 22), відсутність в салоні автобусу переліку пільгових категорій громадян (маршрути №№ 30, 9а, 22, 17, 4), відсутність в салоні автобусу інформації про перевізника (маршрути № 14 та № 8), неповна візуальна інформація на автобусі (маршрути №№ 9, 9а, 30, 22, 17) та інше.

В незадовільному стані знаходяться сидіння в салонах автобусів, які працюють на маршрутах №№ 30, 9а, 17.

Перевізникам направлені акти для усунення виявлених порушень та лист щодо необхідності приведення сидінь в салонах автобусів в належний стан.

П.С. Вот такая официальная информация. А о техническом состоянии некоторых маршруток ярким свидетельством может служить видео, которое размещено в сети.

Відео з інтернет пабліка

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

22
0

Эта запись была размещена в рубрики: