У Маріуполі відбувся мітинг присвячений Дню пам’яті захисників Донецького аеропорту.

У Маріуполі відбувся мітинг присвячений Дню пам’яті захисників Донецького аеропорту.

Гвардійці 12 бригади оперативного призначення долучились до мітингу присвяченого пам’яті захисників Донецького летовища.

У цей день у Маріупольському міському саду біля пам’ятника воїнам, які віддали життя за незалежність України, зібралися військовослужбовці, ветерани, поліцейські, представники місцевої влади та патріотично налаштовані мешканці міста, щоб вшанувати пам’ять загиблих і віддати честь тим, хто вижив.

Читайте также: Пять лет назад завершились бои за Донецкий аэропорт, который обороняли 242 дня

«Кіборги вистояли, не вистояв бетон!» - афоризм, який увійшов в історію разом із подвигом бійців України.

В обороні ДАПу брали участь військовослужбовці Збройних сил України та інших збройних формувань, а також медики та волонтери, що надавали допомогу та підтримку українським бійцям. Шана всім, хто стояв там за Україну в ті дні!

Настоятель храму Агапіта Печерського православної церкви України протоієрей Сергій провів панахиду, зачитавши молитву за воїнів, які ціною власного життя відстоювали незалежність та територіальну цілісність України.

«На прикладах бійців, що захищали Донецький аеропорт, виховуватимуться майбутні покоління українців. Ми не маємо права їх забути - ні тих, хто залишилися живими, ні тих, хто поліг захищаючи нашу землю», - зазначив гвардієць капітан Олександр Плаксивий.

Наприкінці мітингу на честь загиблих відбувся салют. Під звуки оркестру, військовослужбовці та всі присутні вшанували пам'ять загиблих і поклали квіти до пам’ятного знаку.

капітан Вадим Вигінний

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
8

Эта запись была размещена в рубрики: