Ни денег, ни часов. Краматорчанин стал жертвой аферистов

 

Чоловік через інтернет замовив смарт-годинник та одразу сплатив його повну вартість в сумі 2 200 гривень. Однак своє смарт-замовлення так і не отримав. За фактом шахрайських дій поліцією розпочато досудове розслідування за ст. 190 Кримінального кодексу України.

Робити покупки через інтернет, а не бігати по магазинах, сьогодні воліють все більше людей. Такий вид торгівлі має низку переваг, зокрема значно економить, час, сили та гроші покупця. Але й тут є свої «підводні камені».

Читайте также: В Краматорске на горячем задержали воров-гастролеров из ОРДЛО

На що необхідно завжди звертати увагу в першу чергу тим, хто віддає перевагу інтернет-шопінгу:

- репутація продавця. Сьогодні існує безліч сайтів з «чорними списками» як пролдавців так і покупців по яким можна виявити шахраїв (часто перевіряють за номером телефону, рахунку для переказу грошей та ПІБ). Крім того покупець може отримати інформацію про дійсного власником (продавцем) товару лише за наявності реальних контактних даних (адреса, телефон, вид господарської діяльності). Якщо ця інформація доступна, в такому випадку можно перевірити його наявність у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на сайті https://usr.minjust.gov.ua/.

- оплата товару та його доставка. В жодному разі не перераховуйте всю суму наперед та не робіть значну передплату! Здійснюйте оплату по факту отримання товару, після його огляду та перевірки.

Якщо все ж таки Ви стали жертвою шахраїв – звертайтесь до найближчого відділу поліції або дзвоніть на номер «102».

Краматорський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: