Бюджет участия 2020 приглашает. Опубликованы условия

У 2020 році Слов’янська міська рада продовжує реалізовувати інструмент безпосереднього впливу мешканців міста на бюджетну політику - Бюджет участі.

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному мешканцю Слов'янська брати участь в розподілі частини коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та голосування за них. Слов’янці можуть подавати проекти, пов’язані з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як їх проекти реалізують в рамках бюджету 2020 року.

Проект – пропозиція (завдання), що подана автором письмово у вигляді бланку-заяви або онлайн на веб-платформі “Бюджет участі міста Слов'янська” із застосуванням засобів ідентифікації громадян через BankID або ЕЦП, яка не суперечить чинному законодавству, реалізація якої знаходиться в межах компетенції виконавчих органів Слов’янської міської ради та спрямована на вирішення окремої проблеми протягом бюджетного року.

Види проектів:

Малий проект – це проект, що реалізовуватиметься в межах віддалених мікрорайонів міста, закріплених за органами самоорганізації населення «Семенівка і Високо-Іванівка"», «ЖД-2», "Східний", "Словважмаш", "Лимани", загальна сума кошторису якого не перевищує 150 000 грн.

Великий проект – це проект міжрайонного, загальноміського значення, із загальною сумою кошторису, що не перевищує 330 000 грн. та реалізація якого відбуватиметься на території міста, крім мікрорайонів, визначених для малих проектів.

Автором проекту може бути особа, яка досягла 14-річного віку, є громадянином України, має реєстрацію місця проживання в місті Слов’янську або місце роботи, навчання, проходження служби тощо на території міста, про що є підтверджуючі документи.

У 2020 році на реалізацію громадських проектів з міського бюджету виділяється 1 млн. 300 тис. грн.

Максимальна вартість одного малого проекту не повинна перевищувати 150 тис.грн. Загальна сума коштів для реалізації малих проектів-переможців складає 300 тис. грн.

Максимальна вартість одного великого проекту не повинна перевищувати 330 тис.грн. Загальна сума коштів для реалізації великих проектів-переможців складає 1 млн. грн.

Проекти мають бути спрямованими на благоустрій, вдосконалення інфраструктури та вирішення соціальних потреб мешканців міста. Результат реалізації проекту має бути загальнодоступним.

З цього року в рамках Програми не фінансуватимуться проекти, реалізація яких відбуватиметься на території загальноосвітніх та дошкільних закладів міста.

Голосування – процес визначення мешканцями міста віком від 14 років проектів-переможців шляхом голосування на веб-платформі “Бюджет участі міста Слов'янська” або шляхом заповнення паперового бланку в пунктах для голосування, в тому числі мобільних (виїзних);

Особа, яка приймає участь у голосуванні - особа, яка досягла 14-річного віку, є громадянином України, має реєстрацію місця проживання в місті Слов’янську або місце роботи, навчання, проходження служби тощо на території міста, про що є підтверджуючі документи.

Детальніше за посиланням https://www.slavrada.gov.ua/?view=gb2020

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: