У 2019 ювенальна превенція поліції Слов’янська розшукала всіх дітей-утікачів та притягнула до відповідальності близько 300 недбайливих батьків

Правоохоронці беруть на контроль родини, що опинились у складних життєвих обставинах, проводять роботу із неповнолітніми, схильними до скоєння правопорушень, та оперативно розкривають злочини за їх участю.

У 2019 році інспекторами з ювенальної превенції Слов'янського відділу поліції системно перевірялись родини з категорії "складні життєві обставини". Зараз у місті та районі таких нараховується 31, загалом у них мешкає 87 дітей.

За неналежне виконання батьківських обов'язків правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності 278 жителів міста та району, ще 5 - за насильство в сім'ї відносно дітей.

29 малолітніх місцевих мешканців були поміщені до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та міської дитячої лікарні - це дозволило уберегти їх від агресії та байдужості власних батьків.

Чималу увагу поліцейські приділяють дотриманню режиму перебування неповнолітніх у розважальних закладах, виконанню правил реалізації алкогольних та тютюнових виробів.

Так, за продаж дітям спиртного та сигарет правоохоронці склали 44 протоколи відносно недобросовісних реалізаторів, за доведення неповнолітніх до стану сп'яніння притягнуто до відповідальності 8 дорослих. За кожного стягуються штрафи згідно до відповідних статей Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Окрім проведення адмінпрактики співробітники ювенальної превенції розкривають й злочини кримінального характеру за участю неповнолітніх. За шість місяців цього року задокументовано 37 таких правопорушень - це крадіжки, грабіж, шахрайство, угон автотранспорту та нанесення тілесних ушкоджень.

На профілактичному обліку Слов'янської поліції знаходяться 24 юних правопорушники, якими проводиться постійна профілактична робота за місцем проживання та навчання.

З метою запобігання вчинення порушень закону, травмуванню та загибелі дітей, правоохоронці разом із своїми помічниками - учасниками "Ліги майбутніх поліцейських" провели більше ста лекцій та бесід в місцевих учбових закладах.

У випадках зникнення з дому дітей поліцейськими вживались першочергові заходи щодо встановлення їх місцезнаходження. При надходженні кожного такого повідомлення за тривогою підіймався весь підрозділ поліції, здійснювалось патрулювання вулиць та вокзалів, відпрацьовувались друзі та знайомі зниклих.

За пів-року у Слов'янському відділі поліції зареєстровано 34 випадки зникнення дітей, на теперішній час всіх їх знайдено.

Слов'янський відділ поліції Донецької області  


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: