Об’єднаний оркестр Нацполіції втреттє представив Україну на музичному фестивалі у Німеччині

Артисти поліцейських оркестрів Донецької, Хмельницької і Сумської областей взяли участь у XXI Міжнародному фестивалі військової музики MUSIKPARADE 2020. Музикантів виступили зі своїм шоу в декількох містах Німеччини та отримали теплий прийом європейських глядачів.

Вперше артисти оркестру Головного управління Нацполіції в Донецькій області стали учасниками масштабного музичного фестивалю в 2018 році. Тоді у рамках проєкту «Схід і Захід – разом» їх запросили виступити разом колеги з Хмельниччини, які вже неодноразово брали участь у цьому грандіозному заході.

Об’єднаний оркестр Нацполіції України мав успіх, і артистів запросили у гастрольний тур кращих військових оркестрів по всій Німеччині. Минулого року поліцейські зі Сходу та Заходу знову виступали разом, а цього року вони об’єдналися ще й з сумськими правоохоронцями.

Читайте также: Керуйте свідомо! У Слов’янську та Краматорську патрульні контролюють швидкісний режим

Шоу MUSIKPARADE 2020 проходило на головних сценах країни у Лейпцигу, Кельні та Вецларі.

Поліцейський оркестр виконував не тільки військові марші, але й композиції легендарних рок-груп та знайомив європейську публіку з українською музикою, зокрема гуцульськими мотивами. Диригував об’єднаним оркестром хмельничанин Володимир Сидорчук.

Поліцейські виступали разом із Хмельницьким муніципальним камерним хором та Хмельницьким народним колективом мажореток «Альфа».

Об’єднаний оркестр Нацполіції запрошений також взяти участь у наступних фестивальних турах MUSIKPARADE 2020, які відбудуться в лютому та березні.

Слов'янський відділ поліції

 

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: