В Николаевке передали спецтехнику пожарным и спасателям

Сьогодні, 16 січня, в Миколаївці відбувся урочистий захід з нагоди вручення основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, спорядження та обладнання для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій підрозділам Головного управління ДСНС України у Донецькій області. Сообщает Николаевка 24

На заході булв присутній заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслан Білошицький, заступник Голови Донецької обласної державної адміністрації, Вадим Філашкін, начальник ГУ ДСНС у Донецькій області Олексій Мігрін, Миколаївський міській голова Олена Цикунова.

Пожежна автодрабина та автомобільний кран були передані ДСНС України в рамках реалізації проекту безоплатної допомоги Уряду України від Уряду Китайської Народної Республіки. Спеціальна аварійно-рятувальна машина легкого типу САРМ-Л була придбана в рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні.

Читайте также: Мастера чистоты: КП «Благоустрій» в Славянске реально наводит порядок

2 автогідропідіймача, 82 комплекти спеціального одягу пожежного,півтори тисячі пожежних рукавівта 15 комплектів гірничорятувального альпіністськогоспорядженняпридбані за кошти обласного бюджету у рамках реалізації «Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки”.

 

 

 

 


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

14
0

Эта запись была размещена в рубрики: