Реєструйтесь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Умови

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання УМОВИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА УЧАСТІ у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року в Донецькій та Луганській області

Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ПЗНО, пробного тестування, пробного ЗНО) є особи, які надіслали до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – ДРЦОЯО або Регіональний центр) заяву для його проходження та здійснили оплату.

Реєстрація учасника пробного ЗНО здійснюється Регіональним центром через мережу Internet після отримання від нього електронної заяви. Електронна заява на участь у пробному ЗНО прирівнюється до паперової.

Реєстрація на пробне ЗНО триває з 03 січня 2020р. до 24 січня 2020р.

Для реєстрації особа, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, повинна:

Зайти на сайт ДРЦОЯО test.dn.ua на сторінку «Пробне ЗНО» або перейти за посиланням на основній сторінці.

Ознайомитися з документами, що регламентують проведення пробного тестування.

Заповнити на сайті реєстраційну форму.

Отримати, на вказану при реєстрації електронну адресу, бланк заяви з персональним штрих-кодом на участь у пробному ЗНО та посилання, за яким необхідно перейти для активації особистого кабінету.

В результаті цієї активації отримати персональний код та пароль до інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО» (далі – інформаційна сторінка).
Заповнити отриману на особисту поштову скриньку заяву.

Зайти на інформаційну сторінку, в разі необхідності, заповнити інформацію про створення особливих (спеціальних) умов з наданого переліку та роздрукувати квитанцію(ії) для сплати вартості послуг.

Здійснити оплату на основі цієї квитанції(ій) протягом 10 (десяти) каледнарних днів в установі будь-якого банку України. Квитанцію зберігати. Квитанція про оплату вважається підтвердженням ознайомлення та згоди з умовами пробного ЗНО.
Останній день прийому платежів – 03 лютого 2020 року. Кошти, перераховані після 03 лютого 2020 року, зараховуватись не будуть.
В «Особистому кабінеті учасника ПЗНО» завантажити скан-копії (фото-копії) заповненої заяви та оплаченої(их) квитанції(й).

Завершенням реєстрації вважається отримання від учасника електронної заяви та копії(ій) квитанції(ій) про сплату коштів за участь у пробному ЗНО.

Через 10 робочих днів після здійснення оплати учасник отримає від ДРЦОЯО на свою інформаційну сторінку повідомлення про отримання електронної заяви та зарахування платежу (статус заяви зміниться на «Оплачена», що є підтвердженням факту реєстрації).

Запрошення-перепустку, де буде вказано час і місце проведення пробного ЗНО, буде розміщено на інформаційних сторінках до 02 березня 2020 року. Запрошення-перепустку необхідно роздрукувати.

Пункти проведення пробного ЗНО будуть створені, як правило, у районних центрах та/або в містах обласного значення. Якщо в районі (місті обласного значення) , в один із днів тестування, виявлять бажання брати участь у пробному ЗНО менше, ніж 45 осіб (сумарно з усіх предметів, що проводяться в цей день), то учасникам цього району (міста) буде надано можливість проходити пробне ЗНО в іншому населеному пункті (Додаток 1 до Умов реєстрації та участі).

У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати примірник тестового зошита, звернувшись у триденний термін за адресою пункту проведення ПЗНО, вказаною у запрошенні - перепустці, або пізніше у Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Кожен зареєстрований учасник може скласти у день тестування тест лише з одного предмету згідно графіка пробного ЗНО:

21 березня 2020 року:
українська мова і література;

28 березня 2020року:

історія України;
математика;
біологія;
географія;
хімія;
фізика;
англійська мова;
німецька мова;
французька мова;
іспанська мова.

Допуск на пробне ЗНО буде здійснюватися за пред’явлення:

паспорта (або свідоцтва про народження);

запрошення-перепустки (яке учасник роздрукує з персональної сторінки учасника ПЗНО).

Результати пробного тестування:

Кожен учасник пробного ЗНО матиме змогу ввести свої відповіді до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», посилання на яке розміщене в особистому кабінеті учасника

21.03.2020 до 23.03.2020– з української мови і літератури;

28.03.2020 до 30.03.2020– з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

Оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного ЗНО:

24.03.2020 – з української мови і літератури;
31.03.2020 – з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

Оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

– з української мови і літератури;
03.04.2020 – з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
3

Эта запись была размещена в рубрики: