За рік мешканці Слов’янська та району здали до поліції 65 одиниць зброї, 13 з них виявились незареєстрованими

 Важливу роль у "роззброєнні" населення відіграє відповідальність громадян та роз'яснювальна робота, що системно проводиться інспекторами з контролю за обігом зброї місцевої поліції.

 На обігу в дозвільній системі Слов'янського відділу поліції перебувають більше 1700 місцевих жителів, які мають у своїй власності 1937 одиниць зброї, це - мисливські гладкоствольні рушниці та промислові карабіни, газові пістолети.

 Інспекторами з контролю за обігом зброї періодично перевіряються умови придбання, зберігання та реєстрації підоблікової зброї. У 2019 році за порушення цих правил було складено 448 адміністративних матеріалів (за якими порушники сплатили до місцевого бюджету більше 16 тисяч гривень).

 Крім того, проводились профілактичні заходи, спрямовані на виведення з незаконного обігу незареєстрованої та бойової зброї, а відповідно - запобігання злочинів з їх використанням.

У результаті тільки за минулий рік місцеві жителі видали поліції 11 карабінів та 35 гладкоствольних рушниць, 12 газових та 5 "травматичних" пістолетів, 2 одиниці холодної зброї.

Всі громадяни, які відкликнулись на заклик поліції зробити своє життя безпечнішим, звільнялись від кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, що звернутись до дозвільної системи Слов'янського відділу поліції можна за адресою: м. Слов'янськ, вул. Університетська, 30 або за телефоном "102".

 Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: