Радиация и воздух в Славянске за декабрь 2019. Чем дышит родной город

Слов’янська міська рада повідомляє, що відповідно моніторингових досліджень, які були проведені на протязі 2019 року Слов’янською районною філією ДУ «ДОЛЦ МОЗ України», радіаційний фон території міста Слов’янська був стабільним і не перевищував норму.

Усереднений показник радіаційного фону у грудні місяці 2019 року складав 13,5 мкР/годину.

В рамках державного моніторингу довкілля фахівцями лабораторного центру щоденно ведуться дослідження стану довкілля та недопущенню його забруднення!

Читайте также: СТО или коптильня? В центре Славянска топят печи не тем коксом

Стан повітря у місті Слов’янську за грудень 2019 року!

Краматорською лабораторією спостережень за забрудненням атмосферного повітря по місту Слов’янську стаціонарними постами було зафіксовано та проаналізовано у грудні 2019 року 788 проб.

Екстремально високого та дуже високого забруднення атмосферного повітря не спостерігалось. Загальний рівень забруднення атмосфери по м.Слов'янськ за індексом забруднення атмосфери (ІЗА) складає 5,96.

Середньомісячні концентрації шкідливих речовин в середньому по місту перевищували гранично допустиму концентрацію лише з формальдегіду у 1,5 рази.

У порівнянні з попереднім місяцем показники забруднення атмосферного повітря в середньому по місту залишилися без змін по показниках: оксиду вуглецю – 0,4 ГДК, формальдегіду – 1,5 ГДК та діоксиду сірки – 0,1 ГДК. Знизилося значення вмісту в атмосферному повітрі фториду водню на 0,2 ГДК та пилу на 0,1 ГДК. Незначні збільшення в атмосфері міста виявлені по вмісту діоксиду азоту на 0,2 ГДК та фенолу на 0,6 ГДК.

Взагалі, екологічна ситуація у місті Слов’янськ стабільна. Показники забруднень атмосферного повітря змінюються в межах сезонних коливань.

 

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
5

Эта запись была размещена в рубрики: