Инспекторы ДСНС провели в Славянске внеплановую проверку детсада-яслей “Аленушка”

На виконання доручення Прем'єр-Міністра України, інспекторський склад 6 ДРПЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області здійснює позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей, зокрема навчальні та лікувальні заклади, гуртожитки та інші об’єкти.

Так, 13 січня фахівці ДСНС провели позапланові перевірку комунального закладу ДНЗ (Ясла – садок) №2 «Оленка» Слов’янської міської ради. Рятувальники перевіряють системи протипожежного захисту (систему пожежної сигналізації та оповіщення), доступність евакуаційних виходів та шляхів евакуації, наявність та справність первинних засобів пожежегасіння (вогнегасників), справність пожежних гідрантів на території перевіряємого об’єкту та поряд із об’єктом.

Згідно затвердженого переліку об’єктів з масовим перебуванням людей, що підлягає перевірці, інспекторським складом  6 ДПРЗ на сьогоднішній день перевірено 99 підприємств, установ та організацій на території Слов’янська та Слов’янського району, що дорівнює приблизно 75% від загальної їх кількості.

Держпожнагляд м.Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
3

Эта запись была размещена в рубрики: