Нацгвардія доставляє 12-й міжнародний гуманітарний вантаж мешканцям Донбасу

Учора підрозділи Національної гвардії України забезпечили доставку гуманітарного вантажу від Латвійської республіки в населені пункти Донецької області.

Перша гвардійська вантажівка з гуманітарною допомогою дісталася Новолуганського. У ній – теплі речі, домашній текстиль, одяг та взуття для місцевого населення.

Читайте также: В Краматорську передали гуманітарний вантаж з Латвії, Естонії, Швеції, Фінляндії для Донецької та Луганської областей

«Питання транспортування гуманітарної допомоги було повністю вирішене. Вантаж передано місцевій адміністрації населеного пункту Новолуганське. За п’ять років це вже 12-й міжнародний гуманітарний вантаж, що доставляє саме Національна гвардія України. Цивільно-військове співробітництво продовжує розвиватися і в подальшому допомога населенню в прифронтових районах тільки зростатиме», – зазначив начальник відділу інформаційної підтримки НГУ полковник Віктор Голумбівський.

Волонтерка та одночасно працівниця сільської ради Олена Кочура каже, що така допомога необхідна як ніколи: «Отримуємо допомогу вже втретє. Цими речами будуть забезпечені населені пункти Новолуганське, Семигір’я, Травневе, Луганське, Миронівський. Дякуємо керівництву Нацгвардії України, а також звичайним військовим за допомогу в транспортуванні та розвантаженні вантажу, за те, що нас захищають».

Інша вантажівка з медичним обладнанням прибула до Миколаївки. Тут знаходиться Слов’янська центральна районна лікарня.

«Отримали від Латвії багатофункціональні медичні ліжка, апарат для ультразвукової діагностики, деякий спецодяг. Дуже вдячні за таку важливу матеріальну підтримку, а Нацгвардії України – за доставку вантажу», – звернувся директор лікарні (хірург вищої категорії) Олександр Біланов.

Нагадаємо, що вчора у Краматорську відбулася передача гуманітарного вантажу, сформованого за ініціативою Латвійської Республіки та зібраного силами волонтерських організацій Латвії, Естонії, Швеції та Фінляндії для мешканців прифронтових населених пунктів Донбасу.

Вантаж доставляє Нацгвардія України. Загальна вага гуманітарної допомоги складає близько 20 тонн. Основна частина направлена для найбільш незахищених прошарків населення. Сьогодні вантаж буде доставлено ще в 2 населені пункти Луганської області.

Пресслужба НГУ,
фото Віктора Петриченка, Богдана Кондратова

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: