В Краматорську передали гуманітарний вантаж з Латвії, Естонії, Швеції, Фінляндії для Донецької та Луганської областей


13 січня біля будівлі Донецької областної державної адміністрації у Краматорську відбулася урочиста церемонія передачі гуманітарного вантажу від волонтерських організацій Латвії, Естонії, Швеції та Фінляндії для населення Донецької та Луганської областей.

В цьому вантажі до нас прибуло медичне обладнання (ліжка), домашній текстиль, теплі речі, взуття та дитячий одяг загальною вагою близько 20 тонн. Доставку вантажу до населених пунктів здійснює Національна Гвардія України.

У заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс; Посол Естонії пан Каімо Кууск, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польщі в Україні Бартош Ціхоцький, заступник Голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін;

Головний капелан Національних збройних сил Латвійської Республіки Елмарс Плявіньш; представники військових об’єднаних сил.

Головний лікар Комунального некомерційного підприємства "Словянська районна лікарня” Олександр Біланов подякував за гуманітарну допомогу представникам та повноважним послам всіх країн, що долучилися до цього заходу та передав картину в знак вдячності від мешканців регіону Надзвичайному і Повноважному Послу Латвійської Республіки в Україні Юрісу Пойкансу.

фото Едуард Торський
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
2

Эта запись была размещена в рубрики: