Випускники шкіл Слов’янська дізнаються, як стати поліцейським

У межах профорієнтаційної роботи поліцейські знайомлять учнів одинадцятих класів з умовами вступу до вищих навчальних закладів МВС зі специфічними умовами навчання.

 «Обери професію – захищати» - за такою темою проходили зустрічі правоохоронців з старшокласниками загальноосвітньої школи №13 м. Слов'янська.

Співробітники сектору кадрового забезпечення розповідали про роботу поліцейських, її особливості та переваги. Учні дізнались, що зараз в Україні працює 7 закладів системи МВС готують висококваліфікованих молодих фахівців.

Проводити профорієнтаційну роботу допомагали курсанти 2-3 курсів Донецького юридичного інституту, які ділилися досвідом свого навчання.

З моменту зарахування курсантам присвоюється звання "рядовий поліції", видається службове посвідчення, жетон та формений одяг. Період навчання (4 роки) зараховується до стажу служби в Національній поліції.

Підлітки задавали різноманітні питання: які факультети готують тих чи інших фахівців, як проходять співбесіди та екзамени, які документи необхідно надавати для цього. Деякі з них вже визначились зі своєї майбутньою професією і готові поповнити ряди молодих поліцейських.

Інформуємо, що наразі Слов'янська поліція проводить первинну реєстрацію абітурієнтів. Приймання документів на вступ почалось з січня 2020 року.

Більш детальну інформацію можна одержати на сайті osvita.np.gov.ua та у кадровому підрозділі Слов'янського ВП за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вул. Університетська, 30.

Слов'янський відділ поліції  Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: