В Слов’янську місцеві активісти зібрался з приводу ситуації у Всеукраїнському об’єднанні ветеранів

В суботу, 11 січня, у Слов'янську відбулась зустріч української громадськості міста з питанням про незрозумілу ситуацію яка склалася зараз у місцевому осередку у Слов'янську Всеукраїнського обїєднання ветеранів (ВОВ) основанному Народним Рухом України на чолі з Вячеславом Чорноволом. 

Активісти, серед яких більша частина є членами "Просвіти", зібрались для обговорення та вирішення подальших кроків у відношенні діяльності цієї організації у Слов'янську.

Для проведення зборів обрали активіста та ветерана українського руху у Слов'янську Ігоря Панішева, який доповів про його листування з київським керівництвом ВОВ, та взаємовідносинами з призначеним у Слов'янську керівництвом організації, де наразі існує непорозуміння у організації та діяльності місцевого осередка.

Далі зі своїми пропозиціями виступили учасники зборів які доповнили загальну картину кулуарності у призначенні керівництва, що існувала раніше і продовжує існувати зараз, про нехтуванням положеннями статуту організації керівними органами, та запропонували свої шляхи виходу з ситуації, що склалася.

Серед пропозицій були як помірковані - зустрітися та поспілкуватись з керівництвом осередку, та зробити прозорим його діяльність, так і зовсім радикальні - вибити двері та захопити документацію у офісі.

Наприкінці зборів визначились з наступними кроками: звернутися з листом до керівників місцевого осередку організації, запропонувати їм скласти повноваження, звернутись до обласного та київського офісу організації та звернути їхню увагу на порушення статутних вимог у діяльності слов'янського осередка, та проінформувати їх про рішення сьогоднішніх зборів.

Всі ці пропозиції були внесени до протоколу зборів. Ми будемо слідкувати за розвитком подій та інформувати про це наших читачів.

Едуард Торський, фото автора
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
14

Эта запись была размещена в рубрики: