Идет уборка на местности. В Славянске КП “Благоустрій” режет деревья и убирает свалки

 

Иногда за работой коммунальных служб приятно наблюдать. Прямо на глазах "дикие хащи" принимают цивилизованный вид, исчезают стихийные свалки и мусорные завалы. Город становится чище. Не случайно на официальном сайте Славянского городского совета появилась новость о кропотливой работе благоустройцев за последние дни...

З метою формування сприятливого для життєдіяльності людини середовища, захисту довкілля та покращення санітарного стану міста КП «Благоустрій» продовжує роботи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ, обрізання дерев, вирубці порослі, прибирання сміття і опалого листя.

Не зважаючи на зимовий час, працівники КП «Благоустрій» прибирають територію міста. Наразі роботи ведуться по вул.Парковій та пров.Виноградному: узбіччя та лісопосадка. Разом з вирубкою порослі застосовують корчування. Це дає можливість уникнути зростання нової порослі у майбутньому.

Комунальним підприємством також були виконані роботи з очищення території біля міського РАГСу та обрізання дерев та порослі по вул.Батюка (біля будинків 2,4,6).

Санітарний стан та благоустрій територій - це візитівка кожної територіальної громади. Сподіваємося, що у такому вигляді жителі міста будуть і надалі підтримувати убрану територію. Тільки разом ми зможемо зробити наше місто чистим і охайним!

Читайте также: Мусорная эпопея на Малогородском в Славянске закончилась ликвидацией свалки

 

П.С. По информации из коммунальных источников стало известно, что стихийную свалку в пер.Малогородском также убрали работники КП "БлагоустріЙ". Жители микрорайона просят выразить им признательность и поблагодарить от души. Что с удовольствием и делаем...


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

52
1

Эта запись была размещена в рубрики: