Гвардійці масово повторюють «ази» заходів безпеки

У підрозділах Східного оперативно-територіального об’єднання розпочався черговий навчальний рік. Військовослужбовці розпочали його з проведення комплексних занять під час виконання різноманітних завдань та в побуті.

Як правильно підігнати пасок безпеки, щоб у разі дорожньо-транспортної пригоди, він врятував, а не зашкодив? Які вогнегасники та у яких випадках можна застосовувати? Як вести себе на полігоні, або в районі проведення операції Об’єднаних сил на блокпосту чи взводному опорному пункті. Питання безпеки життєдіяльності гвардійця сьогодні одне з ключових: тут безліч нюансів, які має знати і дотримуватись кожен військовослужбовець не лише на службі, але вдома. Власне, подібні комплексні заняття є важливим етапом бойової та спеціальної підготовки є традиційними і проводяться щороку.

«Занадто високу ціну платять війська через людську недбалість чи брак поінформованості та навченості. Військовослужбовець має чітко розуміти, як виконувати ту чи іншу дію. Він має достеменно розуміти свої фізичні та психологічні кондиції, технічні можливості ввіреної йому зброї чи технічного засобу. Він має слідкувати не лише за тим, щоб самому вберегтись, але й своєчасно застерегти свого колегу чи сусіда.

Всі елементи спорядження мають бути ідеально припасовані та пристосовані. Врешті-решті потрібно вміти безпомильно визначати дистанцію і з максимальною скрупульозністю розуміти свій маневр та функціонал – лише так ми досягнемо того рівня бойової готовності, який маємо на меті досягнути», – пояснив особовому складу начальник Східного територіального управління НГУ полковник Олег Сахон

У 5 Слобожанській бригаді, що базується у Харкові, навчальний період розпочали зі урочистого шикування. Військовий капелан отець Артемій привітав слобожанських гвардійців з початком навчального року і помолився за мир та спокій у державі.

Про актуальність занять нагадав бійцям і командир військової частини 3005 полковник Олег Савич: «Нові знання – це також і нові можливості. Бажаю всьому особовому складу успіхів та натхнення у службово-бойовій діяльності та навчанні»

У перший навчальний день гвардійці Харківщини, Сумщини та Донбасу зосередились на заходах безпеки під час несення служби з охорони громадського порядку, конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних та при виконанні бойових завдань в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Також вивчили питання, як безпечно експлуатувати військову техніку, використовувати зброю, поводитись з вибуховими, токсичними речовинами та електричними приладами. Звернули також увагу на заходи безпеки у позаслужбовий час.


За матеріалами військових частин Східного оперативно-територіального управління


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
4

Эта запись была размещена в рубрики: