Гвардійці Східного оперативно-територіального об’єднання долучились до святкування Різдва Христового

Христос народився! Вже два дні поспіль ці слова вимовляють строковці, контрактники, службовці, капелани та командири підрозділів Східного оперативно-територіального об'єднання та у районі проведення операції Об'єднаних сил відзначили Святвечір різдвяними виставами – вертепами.

Бійці ніби наново переживали одну з найважливіших подій в історії християнського світу. Так гвардійці військової частини 3057 своїми силами створили різдвяний вертеп. Вони привітали всіх, хто у Святвечір мав охороняти громадський порядок у прифронтовому Маріуполі.

«Завдяки таким заходам військовослужбовці збагачуються культурно та духовно, а також мають змогу психологічно розвантажитись», - зауважив заступник командира по роботі з особовим складом полковник Андрій Короленко

Надвечір’я Різдва Христового відзначили також бійці військової частини 3035. Вертеп організував разом із військовослужбовцями 15 Слов’янського полку капелан отець Діонісій.

«Я вітаю всіх із Різдвом Христовим, із прийдешнім Новим роком і бажаю міцного здоров’я, злагоди, миру у ваших родинах. Завжди наша церква була поряд із вами, ми молимось за вас. Ще бажаю вам, щоб ви поверталися здоровими, щасливими додому із перемогою, нехай Господь Бог всіх вас благословляє» - привітав військовий капелан угруповання НГУ в ОТУ «Північ» отець Діонісій.

Нацгвардійці військової частини 3051 також власноруч влаштували собі свято на Різдво. Традиційна різдвяна вечеря з кутею, молитва від військового капелана отця Олега та розповідь про історію та походження свята. Ну і, звісно, святковий вертеп із різноманіттям образів та різдвяних перевтілень.

У 5 Слобожанській бригаді провели свято «Різдвяний вертеп», в якому взяли участь військовослужбовці частини та військового оркестру. Для військовослужбовців строковиків була організована святкова вечеря. Кутю та святкові страви освятив настоятель храму Андрія Первозванного отець Артемій, який проголосив промову про суть свята, традиції святкування та побажав усім присутнім у наступному році добра, злагоди, щастя та миру.


Для строковців  3 оперативної бригади командування частини організувало Різдвяну вечерю. Вона розпочалася зі спільної молитви разом з військовим капеланом отцем Ігорем. За народною традицією гвардійці смакували різдвяну кутю з маком, горіхами, родзинками та медом. Військовий капелан розповів особовому складу історію свята, освятив святкові страви та різдвяну кутю, бійці запалили різдвяні свічки.

«У цей Різдвяний вечір, коли усі збираються за святковим столом, хочу побажати спокою, добра та взаєморозуміння. Бажаю, щоб різдвяна кутя подарувала Вам родинне тепло та радість. А злагода та добро панували у Ваших сім’ях. Сили вам, витривалості, а також перемог – військових і життєвих, та нових звершень в ім’я процвітання України», – привітав бійців командир військової частини 3017 полковник Олександр Буравков.

До бійців також завітав дитячий Різдвяний вертеп. Його організувала Громадська організація "Асоціація багатодітних сімей "АММА"

За матеріалами військових частин Східного оперативно-територіального об’єднання

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
3

Эта запись была размещена в рубрики: