На що витратили б голови міст та ОТГ Донеччини 3 млн гривень? Результати опитування

«У вас є право розпорядитися 3 мільйонами гривень для розвитку міста або району. На що б ви їх витратили?»

Ось що відповіли на це запитання міські голови та керівники об'єднаних теріторіальних громад у Донецькій та Луганській областях.

Вадим Лях, міський голова Слов'янська (Донецька область):

- Витрачати значні кошти на короткострокові цілі, як на мене, - помилково. Для нашого міста однією з головних проблем є водозабезпечення. Ми дещо покращили ситуацію у мікрорайоні Артема, але в планах – будівництво центральної фільтрувальної станції. Проєкт забезпечить місту незалежність від комунальних або приватних водопостачальників. Приблизна вартість робіт - якраз три мільйони, але доларів.

В’ячеслав Ткачук, виконуючий обов’язки міського голови Сєвєродонецька (Луганська область):

- Цю суму витратив би на парки міста. Хоча на це потрібні десятки мільйонів. Людям необхідні місця, де можна відпочити. Дуже важливо, щоб у парку люди різних вікових категорій могли знайти своє місце. Молодь розважається у своєму локальному хабі. Дорослі на своїй території зустрічаютьсь в шахи грати. Мами з колясками, діти, школярі всі повинні у парку мати свою зону інтересів.

Читайте также: Зарплаты бюджетников пошли вверх: кому и сколько добавили

Олексій Рева, Бахмутський міський голова (Донецька область):

- На розвиток соціальних закладів сільських територій. Ми повинні зробити все для того, щоб селяни відчули покращення в населених пунктах, ніж це було до об'єднання в громаду.

Ірина Сущенко, тимчасово виконуюча обов’язки Покровського міського голови (Донецька область):

Я сприймаю гроші на розвиток міста в першу чергу як гроші громади, платників податків, тому не можу уявити, як я особисто, не враховуючи думки людей, буду розпоряджатися такою сумою. Скоріш за все я додала б ці гроші до бюджету, запланованого для громадських ініціатив, і разом з жителями Покровська визначала пріоритетні напрямки для розподілу суми.

Юрій Оніщенко, Попаснянський міський голова (Луганська область): 

- 1 мільйон на проект плавального басейну. 2 мільйони на реконструкцію районної лікарні.

Андрій Сілич, голова Вугледарської міської ОТГ (Донецька область):

- Три мільйона – це краплина для міста. Ми постійно залучаємо інвестиції для підвищення енергоефективності будівель, розвиваємо та оновлюємо заклади освіти, здоров’я, культури, розбудовуємо спортивну інфраструктуру. Рахунок іде на десятки мільйонів.

Віктор Василенко, заступник Костянтинівського міського голови (Донецька область):

Якби я мав три мільйони гривень, я вклав би їх у покращення безпеки. Встановив би додаткові світлофори, облаштував пішохідні переходи, щоб люди з інвалідністю могли вільно і безпечно пересуватися містом.

Володимир Весьолкін, керівник Зайцівської ВЦА (Донецька область):

- Цих грошей вистачить на ремонт доріг в Зайцевому. В нас їх не так багато. Зробити дороги, щоб їздити та ходити не по болотах, а по асфальту.

Тетяна Єрохіна, голова Бахмутської РДА (Донецька область):

- Три млн. для району - це мало. Але я б все-таки вирішила питання транспортного сполучення. Придбали б автобус, щоб жителі віддалених населених пунктів могли вільно добиратися в Бахмут і Світлодарськ.

Олександр Білицький, голова Званівської сільської ОТГ (Донецька область):

-Ці гроші витратив би на альтернативну енергетику. Можна було б встановити вітряк, природні умови в Званівці цьому сприяють, та виробляти електроенергію за допомогою вітру.

Євген Рибалко, Сватівський міський голова (Луганська область):

На Сватівську районну лікарню.

Мирослава Ляшенко, голова Привільської об’єднаної територіальної громади (Луганська область):

-  Надала б молоді безпроцентні кредити на розвиток малого та середнього бізнесу в Привільській громаді. І люди залишалися б жити в рідних місцях та працювали на розвиток громади і могли б гідно утримувати свої сім’ї.

Джерело  Свои.City

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
2

Эта запись была размещена в рубрики: