Щорічний «Зимовий кубок Святогір’я» з футзалу серед юних спортсменів

5 січня у спортивно-оздоровчому комплексі «Енергетик» Миколаївської ОТГ були проведені змагання з футзалу «Зимовий кубок Святогір’я» серед юнаків 2009 – 2010 року народження.

У змаганнях взяли участь 40 дітей, які тренуються під керівництвом досвідчених тренерів-викладачів з відділень футболу м. Миколаївки, м. Святогірська, м. Лимана та Слов’янського району.

За підсумками цікавої та запеклої боротьби переможцем змагань стала дружна команда Слов’янської районної КДЮСШ «КОЛОС»  (тренер-викладач Микола Смоляр), друге місце посіла команда м. Миколаївки, третє місце – вихованці відділення футболу м. Лиман і четверте місце – команда м. Святогірська.

Кращим гравцем турніру був визнаний Лимаренко Андрій (учень Райгородоцької  ЗОШ І-ІІІ ст., КДЮСШ «Колос»), який забив у ворота суперників 7 переможних голів. Переможці та призери були  нагороджені грамотами.

Всі учасники змагань отримали новорічні подарунки.

Вітаємо всіх з чудовим зимовим спортивним святом і дякуємо Федерації футболу Донецької області, федерації футболу  м. Святогірськ та Миколаївської ОТГ за підготовку та проведення змагань.

Слов'янська районна КДЮСШ "Колос"

Читайте также: В следующем учебном году в Украине введут электронные билеты для учеников и студентов


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: