Маленький Маугли при живой матери…В Лимане мальчик жил в антисанитарных условиях

Оглянувши житло 21-річної матері, правоохоронці виявили наявність антисанітарних умов, в яких проживає її 3 – річний син. Відносно жінки було складено адміністративний протокол, хлопчик тимчасово поміщений до центру соцреабілітації.

До поліції звернулися працівники служби у справах дітей та розповіли, що в одній з родини селища Ямпіль хлопчик 2016 року народження виховується в неналежних умовах. Батьки зовсім не дбають про нього. В родині склалися обставини, що спричиняють загрозу здоров’ю та життю хлопчика.

Правоохоронці ювенальної превенції разом з соцпрацівниками виїхали за вказаною адресою. На момент візиту в помешканні була повна антисанітарія, дитина виглядала не доглянутою, голодною, необхідними речами хлопчик не був забезпечений.

На підставі акту обстеження матеріально - побутових умов проживання даної родини та клопотання служби у справах дітей було прийнято рішення про вилучення дитини із сім’ї.

Хлопчика помістили до центру соціально-психологічної реабілітації міста Лиману. Відносно його матері складений протокол за статтею 184 КУпАП "Невиконання батьками, або особами, що їх замінюють, обов'язків по вихованню дітей". Правоохоронці попередили жінку, що їй дано останній термін на виправлення ситуації у кращу сторону.

Співробітники ювенальної превенції роблять все від них залежне, щоб уберегти неповнолітніх від життя в неналежних умовах. Батьки зобов'язані бути уважними та відповідальними, приділяти більше уваги своїм дітям та їхнім проблемам. Якщо подолати життєві труднощі самостійно не виходить, то потрібно не кидати все напризволяще, а звертатись за допомогою до фахівців.

Лиманське відділення поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
3

Эта запись была размещена в рубрики: